طراحی وب سایت، سئو و مدیریت صفحه اینستاگرام سوله سازی سپهر سوله

طراحی وب سایت و سئو سوله سازی سپهر سوله

طراحی وب سایت شرکت سوله سازی سپهر سوله با بهره گیری از خدمات UI/UX، طراحی اختصاصی برای تمامی صفحات، ایجاد یک سایت شرکتی با صفحات تماس با ما، درباره ما، محصولات، پروژه ها، گالری تصاویر و بلاگ، انجام سئو پیشرفته کلمه کلیدی ساخت سوله مرغداری برای سایت شرکتی، مدیریت شبکه اجتماعی اینستاگرام سپهر سوله.

خدمات
طراحی سایت
سئو
مدیریت صفحه اینستا
طراحی UI/UX
زمینه کاری
ساخت سوله
سال
1399
کارفرما
شرکت سپهر سوله
وب سایت

معرفی پروژه سپهر سوله

کار طراحی وب سایت شرکت سپهر سوله را در سال 1399 آغاز کردیم. این شرکت قبل از این هم یک سایت وردپرسی با کیفیت بسیار پایین و پشتیبانی ضعیف داشت. با درخواست این شرکت یک جلسه با کارفرما برگزار کردیم. با توجه به نیازها تصمیم گرفتیم یک سایت جدید طراحی کنیم. سایت طراحی شده توسط تیم طراحی سایت پویا پرداز بدون هیچ ایرادی مورد قبول مدیرعامل و هیئت مدیره قرار گرفت. پس از آن در مورد سئو جلسه ای برگزار کردیم. تصمیم بر این شد با تولید محتوا و انجام سئوی خارجی کلمات کلیدی مورد نظر را به صفحه اول گوگل بیاوریم. همچنین پیشنهاد این شرکت برای مدیریت صفحه اینستاگرام را هم پذیرفتیم.

اهداف سپهر سوله

در ابتدا هدف اصلی سپهر سوله فقط ریدیزاین سایت قبلی بود. اما پس از طراحی سایت اهداف خودشان را گسترش دادند. برای رسیدن به این اهداف از پویا پرداز مشورت و کمک خواستند. موارد زیر از اهداف شرکت سپهر سوله می باشند:

 • طراحی سایت اختصاصی، به روز و قابل توسعه
 • تبدیل شدن به یکی از برندهای ساخت سوله
 • افزایش تعداد زنگ خور و به طبع آن افزایش مشتری
 • افزایش تعداد فالوور اینستاگرام

انجام طراحی سایت سوله سازی برای شرکت سپهر سوله

شرکت سپهر سوله کار طراحی سایت خود را به یک شرکت طراحی سایت در قزوین سپرد. شرکت سپهر سوله دارای رنگ سازمانی زرد و مشکی می باشد. در طراحی سایت هم همین رنگ ها را رعایت کردیم. این رنگ ها به سایت، هویت بصری سازگار با برند سپهر سوله بخشید. همچنین در استفاده از المان ها و عناصر مختلف سایت، طوری عمل کردیم که با برقراری ارتباط با هویت برند، باعث ثبات برند شود.

در صفحه اصلی این سایت یک اسلایدر متن دار برای نمایش پیام های تبلیغاتی ایجاد کردیم. در زیر اسلایدر یک باکس توجه همرا با دکمه فراخوان تماس برای افزایش نرخ تبدیل قرار دادیم. یک قسمت برای قرار دادن ویژگی های شرکت درست کردیم که همراه با آیکن است. قسمت محصولات و خدمات را برای معرفی کوتاه محصولات در صفحه اول قرار دادیم. در پایین محصولات 3 تا از آخرین مقالات سایت را نمایش می دهیم. 6 تا از پروژه های برجسته را در صفحه اول آورده ایم. در پایین پروژه ها هم گالرذی تصاویر شرکت را نمایش می دهیم. در انتها فوتر قرار دارد که در آن لینک دسترسی های سریع و شماره های شرکت وجود دارد.

تکنولوژی های مورد استفاده در طراحی سایت سوله سازی سپهر سوله

سایت سپهر سوله را با سیستم مدیریت محتوای دروپال 9 ایجاد کردیم. قالب اختصاصی آن را با Bootstrap 4 طراحی کردیم. از CSS برای بهتر کردن UI سایت بهره بردیم. برای ایجاد تمپلیتهای HTML از twig استفاده کرد. از JS هم برای قسمتهای مختلف سایت و فرانت اند استفاده کردیم. به طور خلاصه تکلنولوژی های مورد استفاده در طراحی سایت سپهر سوله شامل موارد زیر می باشند:

 • Drupal 9
 • JS
 • CSS
 • HTML
 • Twig

ایجاد یک باکس توجه برای افزایش نرخ تبدیل بازدیدکنندگان به مشتری

این باکس در فروش محصولات یا ارائه خدمات به صاحبان سایت کمک می کند. با نمایش یک متن کوتاه و تاثیر گذار، تصویر و دکمه های تماس یا خرید سریع میتوان بازدیدکنندگان را به مشتری تبدیل کرد.

باکس توجه
باکس توجه (attention box) برای افزایش نرخ تبدیل

طراحی فهرست مطالب برای محتواهای مورد نظر

فهرست مطالب یا TOC به کاربران سایت برای خواندن محتوا کمک می کند. همچنین جدول محتوا در افزایش کیفیت تجربه کاربری تاثیر به سزایی می گذارد.

جدول محتوا
فهرست مطالب، جدول محتوا یا TOC

رعایت تمام نکات سئو تکنیکال و کد نویسی درست قالب سایت

ما سایت سپهر سوله را با دقت و وسواس مثال زدنی طراحی کردیم. به قدری در کار خود دقیق بودیم که حتی کوچکترین خطا و مشکلی در کار نهایی وجود ندارد. قالب این سایت با تمام این امکاناتی که دارد بسیار سبک است. زیر 1 ثانیه سایت بارگذاری می شود. این ادعا را می توانید با بررسی سایت در گوگل پیج اسپید راستی آزمایی کنید.

پیج اسپید سپهر سوله
امتیازات پیج اسپید به سایت سپهر سوله

همانطور که می بینید امتیازات کسب شده سایت سپهر سوله از پیج اسپید گوگل بالاترین امتیازات ممکن است.

 • سئو => 100
 • بست پرکتیس => 100
 • دسترس پذیری => 100
 • کارایی => 97

می توانیم ادعا کنیم سایت سپهر سوله با کیفیت ترین سایت در زمینه سوله سازی می باشد. این کیفیت طراحی باعث می شود هم در زمینه سئو و هم در زمینه رضایت بازدیدکنندگان و تبدیل آنها به مشتری از سایر رقبا جلوتر باشد.