سئو در قزوین

انجام تمام عملیات سئو در قزوین برای بهبود رتبه کلمات کلیدی در موتورهای جستجو به خصوص موتور جستجوی گوگل، افزایش فروش از طریق افزایش ورودی گوگل و بازدید سایت با انجام سئوی داخلی و سئوی خارجی بر روی سایت. سئوکار ارزان قیمت و رایگان در قزوین.

تعرفه و قیمت سئو سایت را بر اساس کلمات کلیدی، ساعتی، ماهانه و پروژه ای می توان محاسبه کرد. محاسبه هزینه سئو بدر قزوین به عوامل متعددی بستگی دارد که در ادامه برای شما توضیح خواهیم داد.

سئو سایت در قزوین

سئو یا SEO چیست؟

سئو از مخفف عبارت Search Engine Optimization به معنی بهینه سازی موتورهای جستجو ساخته شده است. جالب اینجاست که "اس ای او" در زبان فارسی به سئو معروف شده است.  بهینه سازی موتورهای جستجو به این معنی نیست که ما موتورهای جستجو را بهینه سازی کنیم. در واقع اصلا دسترسی برای بهینه سازی موتورهای جستجو نداریم. معنی درست تر SEO بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو می باشد. سئوکار در قزوین می تواند سایت را با اصول سئو، برای کسب رتبه های بهتر در گوگل بهینه سازی کند.

در نتیجه سئو به انجام عملیات رعایت نکات سئو در بخش فنی سایت، تولید محتوای مطلوب و عملیات خارج از سایت با هدف بهبود رتبه سایت و کلمات کلیدی موردنظر در موتورهای جستجو گفته می شود.

چه کارهایی در سئو انجام می شود؟

سئوکار با انجام عملیاتی در سایت و خارج از سایت به دنبال کسب امتیاز بیشتر در گوگل و بهبود رتبه سایت است. برای رسیدن به این هدف سئو کاران یک مجموعه عملیاتی را انجام می هند، تا کاربران در هنگام بازدید و استفاده از قسمت های مختلف سایت رضایت داشته باشند. این رضایت و احساس بهتر کاربران از سایت موجب می شود، که گوگل امتیاز بیشتری را به صفحات سایت بدهد.

اگر شخص جستجو کننده در موتور جستجوی گوگل نتایج مورد نظر خود را پیدا نکند، یا گوگل نتایج درستی را در رابطه با کلمه جستجو شده نمایش ندهد، ممکن است کاربر موتور جستجوی دیگری را مثل بینگ انتخاب کند. موتورهای جستجو برای افزایش اعبار خودشان هم که شده به دنبال نمایش مرتبط ترین نتیجه و بهترین سایت به کاربرانشان هستند.

برای نمایش بهترین سایت به کاربران، روبات ها و خزنده های موتورهای جستجو تمام سایت ها را به صورت پی در پی کاوش و تمام اطلاعت موجود را بررسی و امتیاز دهی می کنند، تا بهتر متوجه کیفیت یک سایت و صفحات موجود در آن شوند.

مزایای سئو سایت با پویا پرداز

چند برابر شدن سود
مهمترین هدف از سئو کردن سایت افزایش فروش و چند برابر شدن سود حاصله می باشد.
صفحه اول گوگل
با انجام سئو به صورت اصولی، کلمات کلیدی مدنظر شما را به صفحه اول گوگل می آوریم.
برندینگ
وقتی که به صفحه اول گوگل بیایید، نام برند شما در ذهن مشتریان ثبت خواهد شد.
کاهش هزینه ها
سئو خیلی ارزان تر از روش های تبلیغاتی و بازاریابی دیگر می باشد. با سئو توسط تیم سئوی شرکت پویا پرداز ارزان تر به هدف خود می رسید.
گسترش کسب و کار
با سئو می توانید از هر کجای ایران مشتری جذب کنید. دیگر محدود به قزوین و منطقه خود نیستید.
قابلیت اندازه گیری پیشرفت
میزان پیشرفت سئوی سایتتان را می توانید با ابزارهای گوگل اندازه گیری و تجزیه و تحلیل کنید.

روش های انجام سئو برای سایت

سئوکاران قزوین برای انجام سئو سایت در قزوین از متد و روش های سئوی کلاه سفید با سئوی قانونی، سئوی کلاه خاکستری با سئوی قانونی همراه با کمی تخلف و سئوی کلاه سیاه با انجام کارهای کاملا غیر قانونی استفاده می کنند. باید توضیح بدهیم که انجام سئوی کلاه سیاه بر روی سایت کاملا غیر قانونی می باشد. با اینکه امکان دارد صفحات سایت خیلی سریعتر در صفحه اول گوگل نمایش داده شوند. اما دارای ریسک بالایی از نظر جریمه شدن سایت از سوی گوگل هستند. در روش کلاه خاکستری سئو کار برای گرفتن نتیجه بهتر، تخلفات کوچکی را انجام می دهد. در روش کلاه سفید تمام کارهای مرتبط به سئو کاملا قانونی می باشند و از انجام تخلف خبری نیست.

در نهایت اگر هر روشی را برای سئوی سایت انتخاب کنید انجام مراحل زیر برای سئوی کامل سایت اجتناب ناپذیر هستند:

 1. سئوی تکنیکال Technical SEO
 2. سئوی داخلی On-page SEO
 3. سئوی خارجی Off-page SEO

هر کدام از این مراحل شامل انجام عملیات زیاد و دقیقی می باشند. در نهایت گوگل با توجه به کیفیت انجام کارها در این مراحل و میزان رضایت کاربران، به کلمات کلیدی شما در موتور جستجو جایگاه می دهد.

سئوی تکنیکال یا Technical SEO چیست؟

اصلی ترین و بیشترین قسمت انجام سئوی تکنیکال در هنگام طراحی سایت و زیر ساخت سایت شما انجام می گیرد.
سئو تکنیکال

توضیحی که می توانم در خصوص سئوی فنی سایت بدهم، این است که: سئوی فنی در مورد قابل فهم کردن صفحات سایت برای موتور جستجو، استفاده از کدهای مفهومی در طراحی قالب برای افزایش دسترسی قسمت های مختلف یک صفحه از سایت برای موتور جستجو، جهت بررسی و تجزیه و تحلیل محتواهای موجود. همچنین افزایش سرعت سایت با استفاده از روش های فشرده سازی، کش کردن صفحات، بهبود دیتابیس و سرورهای سایت جزو Technical SEO می باشند. این نوع سئو وابسته به برنامه نویس یا طراح سایت می باشد. پس از همان ابتدا سعی کنید وب سایت با کیفیتی را توسط تیم طراحی سایت حرفه ای در قزوین طراحی کنید. همچنین در ادامه اگر سئوکار شما همان تیم باشد که خودشان مشکلات و یا به روزرسانی های مرتبط با سئو را انجام می دهند.

سئوی داخلی یا On-page SEO چیست؟

سئوی داخلی شامل نوشتن محتوای مرتبط و با کیفیت ، انتخاب متاتگ های عنوان و توضیحات، استفاده از تصاویر مناسب، استفاده از ویدیوی مناسب، لینک سازی های داخلی و کارهای داخل صفحات سایت می باشد.
سئو داخلی

انجام سئو On-page SEO به طور کامل و صد در صد بر عهده سئوکار می باشد. زیرا مانند سئوی تکنیکال وابسته به برنامه نویس یا طراح سایت نمی باشد. هر چقدر اینکار باکیفیت تر انجام شود وب سایت شما به چشم بازدیدکنندگان و گوگل با ارزش تر و معتبرتر به نظر می رسد. در نتیجه افزایش اعتبار سایت شما باعث افزایش بازدید و ترافیک ورودی از گوگل می شود.

سئو خارجی یا Off-Page SEO چیست؟

سئوی خارجی شامل لینک سازی های خارجی بر روی تالارهای گفتگو، پست مهمان، شبکه اختصاصی بلاگها، برندسازی، رپورتاژ و شبکه های اجتماعی می باشد. تمام اینکارها برای این است که موتورهای جستجو وب سایت را قابل اعتماد و معتبر تشخیص دهند.
سئو خارجی

همانطور که گفتیم عملیات سئوی تکنیکال و سئوی داخلی بر روی وب سایت انجام می گیرد. اما یک نوع سئوی دیگر به نام سئوی خارجی داریم که متخصص سئو، مستقیما روی سایت عملیاتی را انجام نمی دهد. کارهای سئو که در خارج سایت انجام میگیرد بسیار مهم هستند. سئوی خارجی خوب و با کیفیت باعث می شود که اگر دو سایت از لحاظ محتوا و سئوی تکنیکال شرایط یکسانی را داشته باشند، رتبه های بهتری را در گوگل کسب کنید.

چرا باید سایتم را سئو کنم؟

چندین دلیل برای سئو کردن سایت در قزوین وجود دارد. شما برای چه هدفی سایتتان را ایجاد کرده اید؟ اهداف شما برای طراحی سایت، نقشه راهتان را در ادامه مشخص خواهد کرد. اهداف طراحی سایت شامل موارد زیر می باشد:

 • بازاریابی آنلاین
 • شناساندن خود و کسب و کارتان به سایرین
 • برندسازی
 • توسعه فعالیت بین المللی
 • کسب درآمد
 • ارائه خدمات به مشتریان
 • کاهش هزینه ها
 • ارتباط با مشتریان

پس در ابتدا هدف خود را برای طراحی سایت در قزوین از بین گزینه های بالا انتخاب کنید. شاید هم در کمال تعجب هدف شما از طراحی سایت در بین گزینه های بالا، موجود نباشد! امکان دارد شما برای خودتان هدفی را برای طراحی سایت مشخص کرده باشید که جزو اهداف متداول طراحی سایت نباشد.

شما با هر هدفی که سایتتان را طراحی کرده باشید به سئو نیاز دارید. این سئو سایت است که شما را برای رسیدن به هدفتان کمک می کند. 

متاسفانه و مخصوصا در قزوین افراد فکر میکنند که به واسطه طراحی سایت، مردم خود به خود سایت آنها پیدا خواهند کرد. اما در واقعیت اینچنین نیست امروزه افراد، هر چیزی که لازم دارند را در گوگل جستجو می کنند. اگر سایت شما توسط گوگل کشف و ایندکس نشده باشد،‌سایر افراد هم قادر به پیدا کردنشما نیستند.

افزایش بازدید سایت با سئو

بیشترین ورودی سایت های معتبر از طریق موتورهای جستجو می باشد. ترافیک ورودی به سایت می تواند از طریق لینک های ریفرال، شبکه های اجتماعی، موتورهای جستجو و آدرس مستقیم سایت باشد. اما این موتورهای جستجوی گوگل، بینگ، یاهو، داک داک گو و یاندکس هستند که بیشترین سهم از هدایت کاربران به سایت را عهده دار هستند. کافیست شما سایت خودتان را سئو کنید و حجم ورودی کاربران به سایتتان را چند برابر کنید.

جذب مشتریان هدفمند

ممکن است شما بخواهید محصولی خاص یا خدمت خاصی را ارائه بدهید که مختص به افراد یا شرایط خاصی است. با سئو به راحتی، اینکار امکان پذیر است. برای توضیح بیشتر باید بگویم که، بر فرض مثال شما صاحب یک باربری هستید که می خواهید مبدا یا مقصد بارتان شهر قزوین باشد و مشتریان از سایر شهرها مثلا از مشهد به شیراز با شما تماس نگیرند. سئو به شما کمک می کند که محتوای مرتبط با شهر قزوین شما برای مشتریانی که میخواهند بارشان را از قزوین ارسال کنند در گوگل نمایش داده شود.

افزایش فروش با سایت سئو شده در قزوین

افزایش فروش و کسب درآمد بیشتر مهمترین و اصلی ترین دلیل برای سئو کردن سایت در قزوین است. شاید تا ابد هم همین دلیل به عنوان مهمترین دلیل سئو باقی بماند. شهر قزوین جمعیت کمتری نسبت به شهرهای دیگر در ایران دارد. اما کسب و کارهای زیادی نسبت به این جمعیت در قزوین فعال هستند. همچنین نزدیک بودن شهر قزوین به تهران و نزدیکی بازارهایی مانند ایران مال و برج تماس به قزوین، شاهد رقابت بالایی در فروش محصولات و اجناس هستیم. ورود به بازاریابی آنلاین و طراحی سایت و سئو می تواند کمک زیادی به کسب و کارهای قزوینی کند. سئو به کسب و کارهای قزوینی کمک می کند محصولات خود را در معرض دید 85 میلیون جمعیت ایران قرار دهند. کسب و کارهای قزوین می توانند با سئوی سایت خود در قزوین فروش چند برابری را تجربه کنند.

همچنین با بهتر شدن رتبه سایت شما در گوگل، می توانید شاهد افزایش فروشتان هم باشید. زیرا هر چقدر که رتبه سایت شما بهتر باشد، ترافیک ورودی بیشتری از گوگل به سایتتان هدایت می شود. مانند این است که قبلا در یک خیابان فرعی در قزوین مغازه داشتید که پاخور کمی داشته اما یواش یواش موقعیت مکانی مغازه خود را، بهبود داده و به خیابان های اصلی قزوین مانند ولی عصر یا خیام منتقل کرده اید. قطعا پاخور مغازه بالاتر می رود و به همان میزان هم فروش شما افزایش پیدا خواهد کرد.

افزایش فروش با سئو

نتایج اول گوگل با سئو برای سایت

رقابت برای رسیدن به نتایج بالای گوگل و مخصوصا 3 نتیجه اول، بسیار بالا است. انجام اینکار بدون برنامه ریزی، مشخص کردن اهداف و تهیه سایر ملزومات سئو امکانپذیر نمی باشد. برای انجام عملیات سئو با هدف بهبود رتبه کلمات کلیدی سایت، سئوی سایت خود را که توسط یک شرکت طراحی سایت حرفه ای در قزوین طراحی شده، به متخصص سئو در قزوین بسپارید.

انتخاب یک سئوکار حرفه ای و متعهد به کار یکی از چالش های صاحبان سایت و کسب و کارها می باشد. چون ممکن است پس از صرف هزینه زیاد و ماه ها وقت رتبه خوبی در گوگل نمی گیرند. همچنین ممکن است سئوکار، اقدام به استفاده از روش های کلاه سیاه سئو کند. استفاده از سئو کلاه سیاه ریسک بسیار بالایی دارد که به هیچ وجه توصیه نمی شود. سئوکار حرفه ای در قزوین ابتدا با تحقیق کلمات کلیدی و آنالیز سایت شما و رقبا کار سئوی سایت شما را آغاز می کند. و موازی با حل مشکلات فنی سایت اقدام به تولید محتوا و طراحی صفحات می کند. پس از تکمیل سایت، صفحات لندینگ و لینک سازی های داخلی، کار سئوی خارجی را آغاز و پس از گذشت چند ماه شما موفقیت را لمس خواهید کرد.

آیا تبلیغات اینترنتی روی سئو تاثیر گذار هستند؟

در دنیای مجازی صرفا با ایجاد یک سایت نمی توان محصولات خود را در معرض دید افراد و فروش قرار داد. یکی از روش های افزایش بازدید سایت و شناساندن سایت به مخاطبان تبلیغات اینترنتی می باشد. تبلیغات اینترنتی هم خودش، به چندین روش انجام می گیرد.

برای پاسخ به سوال تاثیرگذاری تبلیغات اینترنتی بر روی سئو باید بگوییم که برخی از انواع تبلیغات اینترنتی ممکن است به صورت مستقیم یا غیر مستقیم بر روی سئوی سایت تاثیر بگذارند. تبلیغات در سایت های آگهی که اجازه قرار دادن لینک سایت را می دهند، تبلیغات کلیکی در سایت های پر بازدید، تبلیغات در شبکه های اجتماعی با لینک سایت می تواند بر روی سئوی سایت تاثیرگذار باشند. اما استفاده از گوگل ادز، ایمیل مارکتینگ، تبلیغات پیامکی، پوش نوتیفیکیشن و انواع مشابه آن تاثیری بر روی سئوی سایت نمی گذارند.

فرق تبلیغات اینترنتی و سئو

بزرگترین تفاوت سئو و تبلیغات اینترنتی با هم هزینه انجام آنها می باشد. تبلیغات اینترنتی نسبت به سئو هزینه های به مراتب بالاتری دارد. دومین تفاوت در نحوه اجرای آنها می باشد. تفاوت سوم مدت زمان گرفتن نتیجه و بازخورد سئو و تبلیغات اینترنتی است. به محض انجام تبلیغات اینترنتی می توان نتایج آن را مشاهده کرد اما نتایج سئو را با گذشت زمان و کم کم می توان مشاهده کرد. تفاوت چهارم در ماندگاری آنها می باشد. تاثیرات مثبت انجام سئو همیشه در سایت باقی می مانند. اما تبلیغات اینترنتی فقط در مدت زمان اجرای کمپین قابل مشاهده هستند.

می توان برای فروش محصولات و افزایش بازدید سایت ترکیبی از تبلیغات اینترنتی و سئو را با هم انجام دهیم.

فرق سئو با تبلیغات گوگل (گوگل ادز - Google Ads) چیست؟

یکی از راه های تبلیغات اینترنتی، استفاده از سرویس گوگل ادز می باشد. به کمک گوگل ادز در همان آغاز کمپین، لینک سایت ما در صفحه اول و در بالای نتایج جستجو می آید. چقدر خوب خیلی سریع اومدیم رتبه اول گوگل! باید بگم که این کمپین رایگان نیست و باید برای ایجاد آن یک مبلغ اولیه شارژ کنیم. پس از هر کلیک از بودجه ما کم می شود تا اینکه صفر شود. همچنین در کنار لینک سایت ما، برای متمایز سازی گوگل ادز با سایز لینک های صفحه اول یک علامت AD قرار می دهد.

تبلیغات گوگل

پس نتیجه می گیریم تفاوت عمده سئو با تبلیغات گوگل ادز این است که:

 1. در گوگل ادز بابت هر کلیک از بودجه کمپین ما کم می شود. اما اگر با سئو به صفحه اول گوگل بیاییم دیگر بابت هر کلیک هزینه ای پرداخت نمی کنیم. 
 2. گوگل ادز در کنار لینک سایت ما علامت AD (آگهی) را قرار می دهد. اما لینک هایی که با سئو به صفحه اول آمده اند این علامت را ندارند.
 3. جایگاه لینک ما در گوگل ادز، همیشه در بالای نتایج صفحه اول گوگل و گاهی اوقات در پایین نتایج گوگل می باشد. اما با انجام سئو و وجود رقابت ممکن است هر جایگاهی در صفحه اول را داشته باشیم.
 4. لینک ما در صفحه اول گوگل فقط در مدت زمان اجرای کمپین گوگل ادز قابل مشاهده است. اما با سئو همیشه در نتایج گوگل قابل مشاهده هستیم.
 5. با گوگل ادز در همان آغاز کمپین، لینک سایت ما در صفحه اول گوگل نمایش داده می شود. اما با سئو، به مدت زمان 6 ماهه تا یکساله زمان نیاز داریم.

سئوی رایگان در قزوین!

قزوین از دیرباز مهد پرورش بزرگان خوشنویسی و انسانهایی مهربان می باشد. اما اینگونه نیست که شما بتوانید یک سئوکار قزوینی پیدا کنید، که بیاید سایت شما را رایگان سئو کند. حتی برای مشاوره تلفنی هم باید مبلغی را به عنوان مشاوره سئو پرداخت کنید. برای اینکه متخصص سئو شویم باید سالها تجربه و کسب دانش به روز، در زمینه سئو داشته باشیم. سئوی سایت کار پیچیده و چند لایه می باشد که مستلزم استفاده از ابزارهای گوناگون می باشد. اگر از هر کدام از قسمت ها و لایه ها غافل شویم، به نتایج دلخواه خود نمی رسیم. پس برای اینکه بتوانید سایتتان را به صورت رایگان سئو کنید، باید دور متخصص سئو در قزوین را خط بکشید و خودتان کار سئو را انجام دهید.

برای اینکه خودتان بتوانید سایتتان را به صورت رایگان سئو کنید، باید آموزش سئو ببینید و در دوره های سئو شرکت کنید. که این آموزش ها و دوره ها ارزان نیستند.

تازه با آموزش دیدن معلوم نیست که این آموزش ها و دوره هایی که شرکت کرده اید اصولی و کاربردی بوده است، و می تواند به شما کمکی کند یا نه. تازه زمان آزمون و خطا و کسب تجربه است که زمان زیادی را باید صرف اینکار کنید.

قیمت سئو سایت در قزوین

اگر می خواهید بدانید هزینه سئوی سایتتان چقدر می شود، باید بدانید که محاسبه قیمت سئو به عوامل متعددی بستگی دارد. هریک از این عوامل می تواند استراتژي و نحوه سئو کردن سایت را تغییر دهد. یعنی ممکن است یک عامل هزینه سئو را کاهش و عامل دیگر افزایش دهد. این عوامل به صورت خلاصه عبارتند است از:

 • میزان جستجوی کلمات کلیدی
 • تعداد نتایج موجود در  گوگل
 • میزان سختی کلمه کلیدی
 • کیفیت سایت های رقبا
 • کیفیت سایت خودتان

تیم سئوی متخصص ما در پویا پرداز با بررسی کامل سایتهای رقبا و سایت خودتان نقاط قوت و ضعف سایت شما را پیدا می کنند. سختی کلمه کلیدی را با استفاده از ابزارهای موجود مانند MOZ مقایسه می کنند. پس از بررسی کارهایی که برای سئوی سایت شما باید انجام بگیرد، یک قیمت مطقی و تضمینی برای صفحه اول گوگل به شما اعلام می کنند.

سئو ارزان در قروین

شاید با استعلام قیمت سئو از کارشناسان سئو در قزوین و مقایسه آن با بودجه خود، از سئو کردن سایت خود صرف نظر کنید. اما نگران نباشید ما اینجا هستیم تا شما را برای سئو کردن سایت با هزینه پایین یاری کنیم. ایده ما این است که شما نباید در همان ابتدای کار برای اینکه به صفحه اول گوگل بیایید، کسب و کار خودتان را بدهکار کنید. راهکاری که داریم این است که بخشی از کارها را خودتان انجام دهید. البته ما همیشه تاکید داریم که از افراد متخصص برای سئوی سایتتان استفاده کنید. اما می توانید کارهای زیر را با گرفتن مشاوره از یک متخصص سئو و مشاور سئو در قزوین انجام دهید.

1- افزایش کیفیت محتواهای سایت

شما می توانید محتواهای موجود در سایت که تعداد کلمات کمی دارند را پیدا کرده و با افزایش تعداد کلمات آنها و کیفیت مطالب محتوا، رتبه بهتری را برای آن صفحه در گوگل کسب کنید.

2- بهتر کردن وضعیت تایتل ها و توضیحات متا

برای رسیدن به سئوی سایت با قیمت ارزان، می توانید تایتل و دسکریپشن متای صفحات موجود در سایت را بهبود ببخشید.

3- اتصال صفحات مرتبط با لینک داخلی به هم

لینک داخلی به لینک های داخل سایت که به صفحات همان سایت اشاره می کنند گفته می شود. شما می توانید با بهبود وضعیت لینکسازی داخلی، وضعیت ایندکس شدن صفحات سایتتان را بهبود ببخشید.

4- استفاده از تصاویر فشرده سازی شده webp

با استفاده از تصاویر webp سرعت بارگذاری سایتتان را افزایش می دهید. افزایش سرعت سایت یکی از معیارهای مهم در سئو برای گوگل محسوب می شود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

 • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
 • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
 • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.