درباره ما

بیشتر وقت ها هر برند یا کسب و کاری که راه اندازی میشه یه داستانی پشتش داره. من تا حالا ندیدم کسب و کاری بدون هدف یا بدون برنامه ریزی ایجاد شده باشه. خیلی از افراد از نحوه تاسیس شرکت هایی مانند مایکروسافت، اپل، گوگل و این قبیل شرکت ها آگاهی دارند و خیلی افراد هم ندارند. اما در کل همه این شرکت ها برای اینکه به اینجایی که هستند، برسند، از یک نقطه کارشون رو آغاز و با تلاش فراوان، پیروزی ها و شکست هایی رو در این مسیر تجربه کرده اند. اما در نهایت بدون تسلیم شدن، مرحله به مرحله اهداف خودشون رو پیش بردن. این رو گفتم تا بگم شرکت پویا پرداز هم از این قاعده مستثنی نیست.

داستان برند پویا پرداز

موسس پویا پرداز آقای محمد محمدی از فارق التحصیلان رشته نرم افزار در دانشگاه آزاد قزوین می باشد. با توجه به علاقه ایشان به برنامه نویسی و تولید نرم افزار، اولین نرم افزار کاربردی را با dot NET در سال 1387 ایجاد و تحویل مشتری داد. با گذشت زمان بسیار کوتاهی و فراگیر شدن فضای وب و نیازهای مشتریان به داشتن وب سایت، چندین وب سایت با استفاده از دروپال برای شرکت های مختلف طراحی کردند. در همینجا بود که هسته اصلی شرکت پویا پرداز شکل گرفت.

پویا پرداز در قالب شرکت ثبتی پویا پرداز پارسیان سپید در سال 1393 ایجاد شد. سپس در همان سال به عضویت سازمان نظام صنفی رایانه ای استان قزوین درآمد. در ابتدا آقای محمد محمدی مدیر عامل و خانم شکوفه محمدی به عنوان رئیس هیات مدیره این شرکت را تاسیس و در یک دفتر اجاره ای واقع در خیابان ولی عصر قزوین آغاز به کار کردند.

از همان ابتدا شرح وظایف مشخص بود. آقای محمدی کار برنامه نویسی و توسعه سایت ها و خانم محمدی کار گرافیک و طراحی را بر عهده داشتند. هر دو با یک دید باز به آینده و انگیزه بالا کارهای محوله را به نحو احسن و در زمان مناسب به اتمام می رساندند. در همان سال اول شرکت سود فراتر از انتظاری داشت. با توجه به رشد سریع شرکت چند جوان متخصص را به شرکت اضافه کردند.

خیلی نگذشت که تیم سئو هم به شرکت پویا پرداز اضافه و در کنار کار طراحی سایت، خدمات سئو هم به مشتریان عزیز ارائه دادند. شرکت پویا پرداز هم اکنون با ارائه خدمات طراحی سایت، سئو، تولید محتوا، طراحی گرافیک، طراحی لوگو، طراحی UI/UX و مدیریت پیج اینستا و سایر شبکه های اجتماعی مشتریان خود را راضی و خشنود نگه داشته است.

ماموریت

امروزه سرعت پیشرفت تکنولوژی و به خصوص دنیای وب بسیار بالا می باشد. برای رسیدن به موفقیت و خواسته ها و همچنین برطرف کردن نیاز جامعه، ناچار به همگام شدن با تکنولوژی های جدید هستیم. از این رو یکی از رکن های اساسی پویا پرداز به روز بودن اطلاعات و کسب دانش روز دنیا می باشد. شرکت پویاپرداز با تکیه بر تخصص، انگیزه و نیروی جوانی به این سطح رسیده، به همین دلیل یکی دیگر از اهداف پویاپرداز، بکارگیری نیروهای متخصص، جوان و با انگیزه بومی شهر قزوین می باشد.