طراحی سایت و سئو وکیل در قزوین

طراحی سایت وکیل قزوین

طراحی وب سایت وکیل قزوین با بهره گیری از خدمات UI/UX، طراحی اختصاصی برای تمامی صفحات. ایجاد یک سایت معرفی وکیل در قزوین با امکان ثبت نام وکلا برای معرفی خود به بازدیدکنندگان. دارای صفحات تماس با ما، درباره ما، بلاگ و پروفایل. انجام سئو پیشرفته کلمه کلیدی وکیل در قزوین برای سایت.

خدمات
طراحی سایت
سئو
طراحی UI/UX
زمینه کاری
وکالت
سال
1401
کارفرما
موسسه حقوقی داد آفرینان دادخواه
وب سایت

معرفی پروژه موسسه حقوقی دادآفرینان دادخواه

 موسسه حقوقی دادآفرینان دادخواه در سال 1401 تاسیس شده است. از همان بدو تاسیس مدیران خوشفکر این موسسه حقوقی تصمیم به طراحی سایت در قزوین و تبلیغات در فضای مجازی می گیرند. در آغاز کار ایده آنها ایجاد یک سایت، انجام سئو و گرفتن پرونده در استان قزوین از طریق سایت بود. تیم طراحی سایت ما هم با توجه به نیازهای کارفرما، سایت را طراحی و تحویل کارفرما داد. پس از گذشت مدتی مدیران موسسه حقوقی تصمیم گرفتند یک قابلیت ویژه به این سایت اضافه کنند.

اهداف موسسه حقوقی دادآفرینان دادخواه

مهمترین هدف موسسه حقوقی داد آفرینان دادخواه گرفتن پرونده است. در ادامه گرفتن پرونده به کارگیری وکلای جوان و با انگیزه و سپردن پرونده ها به آنان است. آنها از ما برای رسیدن به هدف خود و اینکه چگونه می توانند با وب سایت به این هدف برسند مشاوره دریافت کردند. موارد زیر از خواسته های آنها از تیم پویا پرداز می باشد:

  • تبدیل شدن به بزرگترین موسسه حقوقی در قزوین
  • دریافت پرونده از طریق سایت
  • بکارگیری چندین وکیل در موسسه حقوقی
  • طراحی سایت زیبا و کاربر پسند

طراحی سایت برای موسسه حقوقی در قزوین

اولین کار ما برای طراحی سایت، ایجاد UI/UX آن و انتخاب رنگ درست برای این موسسه حقوقی تازه تاسیس بود. پس از طراحی تجربه کاربری و رابط کاربری، کار کدنویسی صفحه اول را آغاز کردیم. در هنگام طراحی سایت تمام نکات طراحی را طبق طرح UI/UX رعایت کردیم. در ادامه تمام نکات سئو تکنیکال را طبق اصول سئو فنی در سایت پیاده سازی کردیم. در نهایت خروجی کار همان چیزی شد که کارفرما و خودمان انتظار داشتیم. نمرات پیج اسپید گوگل را هم بررسی کردیم که بالاترین امتیازات ممکن را بین رقبا دریافت کردیم.

پیج اسپید گوگل برای سایت وکیل قزوین
امتیازات پیج اسپید به سایت وکیل قزوین در حالت موبایل

ثبت نام وکلا و معرفی آنها در سایت

با ایجاد این افزونه برای سایت امکان ثبت نام کاربران و معرفی خود به عنوان وکیل فراهم شد. یک صفحه پروفایل هم خواسته شد. در صفحه پروفایل مشخصات وکیل، سوابق کاری و رای های موفق وکیل قابل نمایش است. وکیل هر وقت بخواهد می تواند به صفحه خودش دسترسی پیدا کند. همچنین با دسترسی به پروفایل خود می تواند آن را ویرایش کند.

پروفایل وکیل
طراحی صفحه پروفایل وکیل

همچنین با توجه به تخصص ها و میزان فعالیت، نام وکیل به صورت خودکار به بالای لیست وکلا برای نمایش به کاربران آورده می شود. این قابلیت به وکلا برای فعالیت و پاسخگویی به پرسش های کاربران، انگیزه می دهد.