طراحی سایت و سئو برای شرکت تولید و پخش الکل

طراحی وب سایت و سئو فروش الکل
خدمات
طراحی سایت
سئو
طراحی UI/UX
زمینه کاری
تولید و پخش الکل
سال
1401
کارفرما
شرکت پویندگان زکریای رازی

معرفی پروژه طراحی سایت شرکت تولید و پخش الکل برای پویندگان زکریایی رازی

شرکت پویندگان زکریای رازی یکی از شرکت های معتبر در تولید و پخش الکل طبی و صنعتی است. شرکت پویندگان رازی در سال 1401 تاسیس شده است. به همین دلیل تا کنون سایتی نداشتند. اولین سایت خود را به تیم طراحی سایت پویا پرداز سپرده اند. آنها همچنین برای سئو سایت هم با شرکت پویا پرداز همکاری دارند.

شرکت پویندگان زکریای رازی می خواستند که در سایت محصولات خود را برای فروش قرار بدهند. نحوه نمایش محصولات و مشخصات برایشان از اهمیت ویژه ای برخوردار بود. همچنین میخواستند که از طریق سئوی کلمات کلیدی مورد نظرشان به فروش بالایی برسند.

یکی دیگر از خواسته های هیئت مدیره این شرکت این بود که سایت طوری طراحی شود که معرف برند هم باشد. به دلیل اعتبار بالای شرکت می خواستند که یک سایت بی نقص برایشان طراحی شود.

اهداف شرکت پویندگان زکریای رازی از طراحی سایت

شرکت پویندگان زکریای رازی برای طراحی سایت خود، همانند سایر مشتریان به دنبال اهداف خاص خود بود. آنها اهداف 6 ماه و یکساله برای خود ترسیم کرده بودند. می خواستند که در مدت 6 ماه اثرات طراحی سایت را در کسب و کار خود ببینند. به جز اهداف اقتصادی می خواستند که سایت طوری باشد که با برند آنها ارتباط مستقیمی داشته باشد. در ادامه موجب افزایش اعتبار و محبوبیت برند هم شود. اهداف شرکت پویندگان زکریای رازی از طراحی سایت و سئو موارد زیر است:

 • افزایش فروش و درآمد
 • بهبود اعتبار برند
 • ایجاد ثبات برند
 • معرفی همه محصولات و خدمات به مشتریان
 • صرفه جویی در هزینه ها
 • کمک به جلو افتادن از رقبا
 • ایجاد حس خوب در ذهن کاربران
 • افزایش اعتماد به برند

انجام طراحی سایت برای شرکت تولید و پخش الکل 

با توجه به اهداف شرکت پویندگان زکریای رازی آنها سایتی محتوا محور اما متمرکز بر روی فروش محصولات نیاز داشتند. همچنین طراحی سایت باید به گونه ای باشد که با برند آنها مطابقت داشته باشد. ایجاد چنین سایتی چالش هایی را برای تیم سئو ایجاد می کرد. البته ناگفته نماند تیم سئو پویا پرداز با زمان گذاشتن روی انتخاب استراتژی و بکارگیری مناسبترین استراتژی از پس این مشکلات برآمد.

از آنجایی که شرکت پویندگان زکریای رازی یک قسمت برای فروش محصولات خود در سایت نیاز داشت. همچنین، چون تعداد محصولات این شرکت کم بود. ما یک سایت فروشگاهی با امکان قراردهی انواع محتوا ایجاد کردیم. این نوع طراحی، به تیم سئو کمک میکند با قرار دادن محتوا، سایت را همیشه زنده نگه دارند. همچنین از طریق محتواهای مختلف کاربران را به سمت خرید محصولات تشویق و ارجاع دهند.

تکنولوژی های مورد استفاده در طراحی سایت شرکت تولید و فروش الکل

با توجه به چالش ها و درخواست های شرکت پویندگان زکریای رازی این سایت را با دروپال 9 طراحی کردیم. قالب آن را با استفاده از Bootstrap 5 به صورت اختصاصی طراحی کردیم. به طور کلی از تکنولوژی های متداول و به روز در طراحی این سایت بهره گرفتیم:

 • HTML
 • CSS
 • JS
 • Drupal 9
 • Twig

ایجاد صفحه محصول با نمایش تصاویر به صورت اسلایدر

یکی از کارهای خلاقانه تیم طراحی سایت پویا پرداز نمایش یکجای توضیحات محصولات، قیمت، تصاویر و مشخصات محصول می باشد. کافیست کاربر صفحه محصول را باز کند، تمام اطلاعات و هر آنچه که قبل از خرید نیاز دارد جلوی چشمانش است. این نوع طراحی به شدت تجربه کاربری و رابط کاربری UI/UX سایت را بهبود داده است.

صفحه محصول الکل
طراحی صفحه محصول فروش اتانول

طراحی صفحه محصول به این شکل باعث می شود نرخ تبدیل بازدید کننده به مشتری افزایش پیدا کند. چون کاربر با دیدن چنین اطلاعات شفاف و کاربردی در همان ابتدا و در دسترس بودن دکمه خرید به راحتی به سایت اعتماد و خریدش را انجام می دهد.