شما اینجا هستید

محبوب سازی در طراحی سایت

چگونه وب سایت خوب را محبوب سازی کنیم؟

اگر شما صاحب سایت هستید.اگر خرید و فروش از طریق وب سایت انجام می دهید باید بدانید چگونه وب سایت خود را محبوبتر سازید.این امر باعث افزایش بازدید ها می شود.وب مانند یک جنگل در حال رشد می باشد.امروزه پیدا کردن وب سایت های خوب با محتوا مناسب کار چندان آسانی نیست.

بازاریابی با اینستاگرام

بازاریابی با اینستاگرام

در حال حاضر از اینستاگرام به عنوان پرنفوذترین شبکه اجتماعی میان مردم یاد می شود که برندها می توانند با استفاده صحیح از این برنامه، جایگاه مردمی خود را ارتقا داده و بعد از افزایش محبوبیت برند خود، درآمد بالایی را برای خود بدست آورند.

انتخاب کلمات کلیدی برای سایت

انتخاب کلمات کلیدی برای سایت

ابزار پیدا کرن کلمات کلیدی مناسب در سایت برای افزایش بازدید یک بخش ضروری است. اگر شما یک محتوای عالی بنویسید ولی کسی نتواند آن را پیدا کند , صرفا یک محتوای توخالی به حساب می آید. پس نیاز است راهی پیدا کنید که مردم به‌راحتی به آن دسترسی پیدا کنند. یافتن کلمه کلیدی خوب به شما کمک می‌کند تا بفهمید مردم به دنبال چه چیزی هستند. اگر شما تحقیقات خود را درست انجام دهید می‌توانید به تعداد زیادی از سؤالات مشتریان خود از طریق مطالب خود پاسخ دهید و با انتخاب مناسب کلمات کلیدی مناسب از طریق نشان دادن محتوای خود در نتایج موتورهای جستجو آنها را جذب کنید.

امنیت وب سایت

امنیت وب سایت

امنیت سایت امنیت سایت به مجموعه اقداماتی گفته می شود که با انجام آنها ضریب امنیت سایت به حداکثر رسیده و امکان نفوذ به آن به حداقل می رسد.

 نکات مهم تبلیغ در گوگل

نکات مهم تبلیغ در گوگل

در نظر گرفتن زمان برای فهمیدن نکاتی از google adwords یا تبلیغ در گوگل می تواند رتبه بندی سایت شما را بهبود ببخشید، در این مقاله توضیح می دهیم که چگونه بهینه سازی ها می توانند نقش خود را با گرفتن نشانه ای از جستجوی پرداختی بهبود بخشد.

طراحی سایت در مقابل فیلتر شدن اینستاگرام

طراحی سایت در مقابل فیلتر شدن اینستاگرام

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و رشد آگاهی افراد جامعه و مدیران کسب و کار ها از جمله افزایش سطح فرهنگ افراد در استفاده از فضای مجازی و تمایل مدیران کسب و کارها به استفاده از ابزارهای دیجیتال نسبت به چند سال گذشته بسیار دچار تغییرات اساسی و رشد قابل توجهی شده است.

طراحی اپلیکیشن موبایل

طراحی اپلیکیشن موبایل

طراحی اپلیکیشن موبایل بسیاری صاحبان کسب کار که تجربه حضور در بازارهای آنلاین و اینترنت را دارند امروزه نیاز به حضور در بازارهای نوین گوشی های هوشمند و لزوم طراحی اپلیکیشن موبایل در جهت کسب سهم بیشتری از بازار را احساس کرده اند. همواره جذب بازدیدکننده بیشتر در فضای رقابتی و ایجاد برندیگ و پیشی گرفتن از رقبا در تجارت الکترونیک حائز اهمیت بوده است.

طراحی وب سایت و حفظ اعتبار برند

طراحی وب سایت و حفظ اعتبار برند

حفظ اعتبار برند و طراحی سایت فعالیت‌های دیجیتالی و آنلاین یک فرد تمام چیزی است که به صورت آنلاین در اینترنت انجام می‌دهد. این فعالیت‌ها شامل پست گذاشتن در یک وبلاگ نظر گذاشتن در رسانه‌های اجتماعی و خرید محصولات از وب سایت‌های تجارت الکترونیک می‌شود. فعالیت‌های اینترنتی شما با بیان موارد زیادی درباره برند و وب سایتتان به کاربران، به حفظ اعتبار برند و طراحی سایت سایتتان کمک می‌کند.

الگوریتم RankBrain و تاثیر تجربه کاربری بر سئو

الگوریتم RankBrain و تاثیر تجربه کاربری بر سئو

در اکتبر ۲۰۱۶ گوگل اعلام کرد که الگوریتم RankBrain بعنوان سومین فاکتور تاثیرگذار بر رتبه بندی نتایج گوگل شناخته شده و نقش بسزایی در خروجی نتایج جستجو در گوگل بازی میکند. با بهبود این الگوریتم میتوان گفت نقش آن در سال ۲۰۱۸ پررنگ تر از گذشته خواهد شد. در این مقاله تلاش میکنیم هوش مصنوعی گوگل را به شما معرفی کرده و فاکتورهای مورد نظر گوگل برای بررسی رفتار کاربران را بررسی کنیم.

 جستجوی گوگل چگونه کار می کند

جستجوی گوگل چگونه کار می کند

راهنمای چگونه پیدا کردن و کشف وب سایت ها توسط گوگل، چگونه بررسی کردن و خزیدن در وب سایت ها و چگونه ارائه کردن آنها در نتایج جستجو. هنگامی که شما در مقابل کامپیوتر خود می نشینید و یک جستجو در گوگل انجام می دهید، شما تقریبا بلافاصله با لیستی از نتایج از سراسر وب مواجه خواهید شد. چگونه گوگل صفحات وب را مطابق با درخواست و کوئری شما پیدا می کند، و چگونه این نتایج جستجو را الویت بندی می کند؟ در ساده ترین حالت، شما می توانید تصور کنید که جستجو در وب مانند جستجو کردن در یک کناب خیلی بزرگ با یک شاخص و ایندکس بسیار وسیع است که مکان دقیق هر چیزی را به شما می گوید. وقتیکه شما یک جستجو در گوگل انجام می دهید، برنامه های گوگل تمامی ایندکس ها را بررسی می کنند تا مرتبط ترین نتایج جستجو را به شما نشان دهد.

 پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت و ضرورت داشتن آن

یکی از موضوعات مهمی که در بحث‌های پیرامون طراحی سایت وجود دارد، پشتیبانی سایت و ضرورت داشتن آن می‌باشد. این سوال برای خیلی از صاحبان سایت‌های اینترنتی پیش آمده است که پشتیبانی سایت چی هست و چه کمکی به سایت من می‌کند؟ برای جواب به این سوال در ادامه با گروه توسعه فناوری وب ایران همراه باشید.

درآمد اینترنتی

درآمد یا کسب‌ وکار؟

کمی به کسب‌وکارها و منبع درآمد افراد مختلف جامعه دقت کنید، مردم زیادی صرفا از طریق مهارت خود درآمدزایی می‌کنند مانند تکنسین‌ها، پزشکان، مدرسین یا تعمیرکارها، و عده دیگری هم هستند که بیشتر از کسب‌ وکار خود درآمد دارند

طراحی سایت در قزوین

طراحی سایت با استفاده از php و mysql

برای طراحی سایت با استفاده از php و mysql نیاز به دانش های مختلفی در این زمینه وجود دارد، داشتن اطلاعاتی درباره UI/ UX Html5, Css3, jаvascript و PHP و کار با MySQL و آشنایی و کار با فریمورک هایی همچون Bootstrap ,JQuery ,Laravel و از طرفی باید مطالعه ای بر روی بهینه سازی موتورهای جستجو نیز داشته باشید.

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

سرمایه گذاری برای حضور پر رنگ کسب و کارتان در دنیای آنلاین امری مهم و قابل توجه است. اولین گام این حضور را با طراحی یک سایت شرکتی حرفه ای، محکم بردارید.

طراحی سایت واکنشگرا چیست؟

طراحی سایت واکنشگرا چیست؟

مانند معماری که با استفاده از تكنولوژی مدرن اجزاء و تجهیزات مختلف را به طور خودكار كنترل میکند ، طراحی سایت واکنش گرا نیز عملکرد مناسبی است که طراحان حرفه ای وبسایت را قادر می سازد تا با پیاده سازی این وب سایت انعطاف پذیر، نسبت به تغییر دستگاه کاربران واکنش دهد.

کاربران و موتورهای جستجو محتوای با معنی، جذاب و هدفمند را خیلی میپسندند. ما یک تیم از کپی رایترهای مجرب داریم که تلاش میکنند تا وب سایت شما را غنی،مناسب و بهینه نگهدارند.

چه شما یک وب سایت داشته باشید یا در حال ایجاد یک وب سایت جدید باشید، شرکت پویا پرداز خدمات کپی رایتیگ را به شما ارائه میدهد. ایجاد کردن نوشته یا مقاله برای وب سایت یا وبلاگ شما را کپی رایتینگ میگویند. تیم کپی رایتینگ پویاپرداز مقالات مناسب با وب سایت شما را ایجاد میکنند که این مقالات به بالا بردن ترافیک و درآمد وب سایت شما کمک میکنند.

کار وب کپی بهترین است اگر برای کلمات کلیدی و مخاطبان هدف وب سایت شما بهینه شده باشد. قبل از ایجاد مقالات برای سایت شما، جمعیت مخاطبان هدف وب سایت شما را مورد تجزیه و تحلیل قرار میدهیم. اینکار به ما در ایجاد مقالات جذاب و مناسب برای بازدیدکنندگان وب سایت شما کمک میکند بنابراین آنها برای خواندن محتوای شما و اشتراک آن با دوستان خود مشتاق تر میشوند.

ما همچنین کلمات کلیدی سایت شما را شناسایی میکنیم. اینها واژگانی هستند که بازدیدکنندگان برای پیدا کردن سایت شما در موتورهای جستجو استفاده میکنند. با بهینه سازی مقاله برای کلمات کلیدی، بازدیدکنندگان سایت شما را در یک جستجو پیدا خواهند کرد. مقالات بهینه سازی شده به احتمال زیاد رتبه سایت را در گوگل و سایر موتورهای جستجو بالا میبرد، بنابریان ترافیک سایت شما افزایش خواهد رفت. افزایش در ترافیک اغلب فروش بیشتر را در پی خواهد داشت.

مرتب سازی الفبایی

سبک

ما خدمات کپی رایتینگ را بر پایه سبک و لحن وب سایت شما و مخاطبان شما ارائه میدهیم. برخی از وب سایت ها و کسب و کارها نیاز به یک کپی رایتینگ مانند سخنرانی رسمی دارند و برخی دیگر نیاز به یک کپی رایتینگ با لحن محاوره ای دارند.

سبک و لحن درست مهم است چون باعث میشه که بازدیدکنندگان شما احساس کنند که شما آنها را لمس میکنید و با آنها در ارتباط هستید.

کلمات کلیدی در وب سایت

کلمات کلیدی

ما بهترین کلمات کلیدی را بر اساس وب سلیت شما و ترافیک آن شناسایی میکنیم.  ما چندین کلمه کلیدی مختلف انتخاب میکنیم که به شما در بالا بردن ارزش وب سایت خود در موتورهای جستجو کمک میکند.

مقالاتی که نوشته میشوند برای موتورهای جستجو بهینه سازی میشوند. بهینه سازی موتورهای جستجو چندین عنصر را شامل میشوند که به احتمال زیاد باعث میشود صفحه وب در گوگل، بینگ و یاهو رتبه کسب کند. کپی رایترها و نویسندگان باتجربه ما میدانند چطور مقالات را برای وب بهینه سازی کنند، بنابراین به احتمال زیاد شما رتبه بالایی در جستجوها برای کلمات کلیدی هدف خود کسب میکنید.

نویسندگان حرفه ای

نویسندگان با تجربه

نویسنگان ما با تجربه هستند، بنابراین آنها مهارت عالی در نویسندگی دارند. آنها آخرین رویدادها و خبرها در تکنولوژی و توسعه وب را مطالعه میکنند، و از این دانش برای ایجاد مقالات برای سایت شما استفاده میکنند.

تقویم

به روزرسانی های منظم

موتورهای جستجو به سایتهایی که به طور منظم به روز میشوند اولویت میدهند، بنابراین گذاشتن مقالات به صورت روزانه و چندین بار در هفته در سایت میتونه ترافیک وب سایت شما را افزایش بده. از آنجا که ما تعداد زیادی نویسنده داریم، محتوا و ایده ها برای وب سایت شما به آخر نخواهد رسید.

زمان

زمان

شاید اولین دلیلی که باعث شده تا پویا پرداز را برای کپی رایتینگ انتخاب کنید زمان است. استخدام کردن نویسندگان حرفه ای زمان بیشتری به شما میده تا کسب و کارتان را به جلو ببرید و کارهای دیگری را در ارتباط با کسب و کارتان انجام بدهید. نوشتن همان مقدار از مطالب توسط خودتان ممکن است چندین ساعت در یک هفته از وقتتان را بگیرد، و این زمانی هست که شما میتوانید صرف گسترش کسب و کارتان کنید یا کارهای دیگری را انجام بدهید که به سادی نمیتوانید آنها را برون سپاری کنید.

دسته بندی: 

دیدگاه‌ها

صفحه‌ها

افزودن دیدگاه جدید