شما اینجا هستید

طراحی سایت
ارسال شده در س, 11/30/1397 - 13:48 -- توسط abolfazl

طراحی سایت

طراحی سایت یعنی طراحی که میخواهید بوسیله آن اطلاعات یا خدماتی را در شبکه گسترده جهانی یا همان اینترنت یا هر شبکه محلی دیگری قرار دهید که مستلزم دانش کافی در این زمینه می باشد.

 طراحی وب به نوعی همان طراحی سایت است. امروزه تقریبا همه شرکت ها، ادارات و موسسات و حتی افراد دارای حداقل یک وبسایت هستند که در این وب سایت ها خدمات، کالاها و ویژگی های کاری خود را توضیح می دهند که این مسئله صد در صد در میزان فروش و رضایت مندی مشتریانشان بی تاثیر نخواهد بود.

طراحی وب سایت خود را به ما بسپارید!

داشتن یک وب سایت متناسب با کسب و کار شما، نکته مهمی است که باید در طراحی وب سایت مد نظر قرار بگیرد.

محتوای مناسب، گرافیک و بهینه سازی ( سئو ) در طراحی وب سایت، هریک به تنهایی برای شما کافی نخواهند بود.

متد های جستجوی گوگل تغییراتی داشته که سبب شده تنها کار بر روی بهینه سازی، سایت شما را به موفقیت نرساند.

تیم طراحی سایت پویاپرداز با خلاقیت و پشتکار فراوان برای شما وب سایتی درخور نیازتان با محتوایی خلاقانه، گرافیکی کاربرپسند و بهینه شده در موتورهای جستجو ایجاد خواهد کرد.

با انتخاب یک وب سایت شیک و مدرن به موفقیت 100% برسید!

یکی از مواردی که در طراحی وب سایت بر روی کسب و کار شما تاثیر به سزایی خواهد گذاشت، توجه به ظاهر و کاربری آسان وب سایت است.

تمام پوسته های طراحی شده توسط شرکت پویاپرداز با توجه به اصول UI و UX بوده و همواره تلاش ما بر کار بر پسند بودن آن ها است.

علاوه بر جنبه های ظاهری، رعایت اصول بهینه سازی ( سئو ) در طراحی پوسته ها دارای اهمیت بوده که هامان وب به آن توجه ویژه دارد.

از کجا شروع کنم؟

1 _ نمونه کارهای طراحی سایت ما را ببینید!
2 _ قیمت طراحی سایت را به صورت جزئی محاسبه کنید!
3 _ اگر هزینه طراحی وب سایت یا زمان انجام آن برای شما مناسب نیست از پیشنهادات ویژه استفاده کنید!
4 _ برای طراحی وب سایت و مشاوره با ما تماس بگیرید!

سفارش طراحی سایت 

شیوه سفارش طراحی سایت برای افرادی که می‌خواهند کسب و کاری را در فضای وب آغاز کنند یک مساله حیاتی و تعیین کننده است. پیش از طراحی سایت لازم است اطلاعات خوبی در مورد ماژول ها و امکانات مورد نیازتان بدست آورید تا بهتر بتوانید در سفارش طراحی سایت موفق شوید.شرکت پویاپرداز با بیش از 8 سال سابقه طراحی سایت در ایران در کلیه مراحل طراحی و اجرای سایت در کنار شما است و به دلیل تخصص در زمینه سئو، به بهینه سازی سایت شما برای موتورهای جستجو هم کمک می‌کند.


چرا شما به یک وب سایت نیاز دارید؟

1 – وب سایت هیچ وقت نمی خوابد.

اکثر مردم در هنگام شب که بسیاری از کسب و کارها بسته می باشند در وب گشت و گذار می کنند و این هم عادی است چون یک وب سایت هیچ وقت در خواب و یا استراحت نمی باشد. یک وب سایت به کسب و کار یا سازمان شما این امکان را می دهد که به صورت شبانه روز 24 ساعت هر 7 روز هفته 365 روز سال باز باشد. داشتن یک وب سایت معادل داشتن یک کارمند مشغول به کار تمام ساعت حتی در تمام تعطیلات می باشد.

2 – رقبای شما وب سایت دارند.

اگر شما در رقابت مستقیم با کسب و کار دیگری باشید و رقیب شما یک وب سایت برای کسب و کار خود داشته باشد، این یک مزیت روشن برای رقیب شما به حساب می رود، خصوصا اگر به اندازه کافی برای وب سایت خود بازاریابی کرده باشد. یک وب سایت یک راه عالی برای رقابت در کسب و کار می باشد.

3 – گوگل شما را به مشتریانتان معرفی می کند.

بیش از هر زمان دیگری مردم راه های سنتی قبل را برای پیدا کردن اطلاعات مورد نیاز خود را تغییر داده اند و امروزه مردم اطلاعات خود را آنلاین به دست می آورند. کسب و کار شما باید آنلاین هم در اختیار مردم باشد.

4 –  داشتن یک وب سایت اعتماد مشتری را به کسب و کار شما بهبود می بخشد

و از کسب و کار شما یک شرکت محترم و معتبر خواهد ساخت، تصویر کلی کسب و کار شما را به عموم مردم بهتر جلوه خواهد داد و به نوبه خود باعث افزایش اعتماد مشتریان نسبت به سازمان و یا کسب و کار شما خواهد شد.

5 – کسب و کار های کوچک آنلاین درآمد عالی دارند.

بر اساس آمار، کسب و کارهای کوچکی که دارای وب سایت باشند درآمدی به طور متوسط 39 درصد بیشتر از کسب و کارهای کوچکی که وب سایت نداشته باشند دارند.

6 – تقریبا 45 میلیون نفر در ایران از اینترنت استفاده می کنند

و در سراسر دنیا بیش از 3 میلیارد نفر از اینترنت استفاده می کنند، داشتن یک وب سایت می تواند شهرت کسب و کار شما را بیش از آنکه شما تصور می کنید بیشتر کند و این خود یک امتیاز برای بدست آوردن درآمد بیشتر می باشد.

7 – وب سایت، ایجاد مشتری برای کسب و کار را بیشتر می کند.

بر اساس آمار 50 درصد از فروش اینترنتی به مشتریان جدید تعلق دارد. داشتن یک وب سایت به طور قابل توجه تعداد مشتریان شما را بیشتر می کند، مهم نیست که چه خدمات و یا محصولاتی را شما ارائه می دهید.

8 – وب سایت محلی و منطقه ای نیست بلکه جهانیست.

اکثر کسب و کارهای کوچک تنها قادر به بازار یابی در شهر خود و یا محیط اطراف شهر خود می باشند. با استفاده از وب سایت شما می توانید کالاهای خود را در سراسر ایران و حتی به کل دنیا عرضه کنید.

انواع طراحی سایت

طراحی سایت بطور کلی از 2 روش استاتیک و داینامیک انجام پذیر است.روش قدیمی آن که طراحی استاتیک میباشد بدینصورت است که طراح سایت تک تک صفحات سایت مشتری را به سفارش او تولید و طراحی کرده و آنها را در اختیار مشتری قرار میدهد.این روش دارای ایرادات بسیاریست از جمله زمانبر بودن راه اندازی سایت ، وابستگی شدید مشتری به طراح ،هزینه بالای طراحی، کیفیت پائین پشتیبانی و محدود بودن سایت مشتری به صفحات ساخته شده توسط طراح و ضرورت صرف زمان وهزینه مجدد برای افزودن صفحات یا محتوای جدید به سایت .

روش جدید طراحی سایت که طراحی داینامیک میباشد توسط نرم افزارمدیریت محتوی انجام میشود.در این روش طراح تنها یک صفحه را براساس سلیقه مشتری طراحی کرده وسپس سایر صفحات توسط کنترل پنل مدیریتی نرم افزار به راحتی تعریف شده و ورود محتوی در آنها صورت میگیرد.مزایای این روش ، هزینه بهینه و کمتر نسبت به طراحی استاتیک و عدم وابستگی مشتری به طراح برای ایجاد صفحات جدید و تغییر محتوای قبلی وبهره مندی از پشتیبانی سریعتر است.

شرکت پویاپرداز با هدف ایجاد تحول و روندی نو در طراحی سایت و سو سایت ، به عرصه فعالیت گام نهاد. بررسی های انجام شده نشان می دهد که اغلب اشخاص، شرکت ها و سازمان های ایرانی انتظارات خود را در مورد طراحی سایت صرفاً محدود به ابعاد اطلاع رسانی آن می کنند حال آنکه در دنیای 23 میلیونی کاربران اینترنتی ایران، عدم توجه به ابعاد تجاری و بازاریابی در یک سایت، اشتباه تجاری بزرگی محسوب می شود.

در صورتی که تمایل دارید صاحب یک سایت اینترنتی باشید می توانید با ما تماس بگیرید و هدف سایت و نیازهای کاربران سایت را با ما در میان بگذارید. ما پس از بررسی موارد مورد نظر شما، طراحی سایت شما را بر عهده خواهیم گرفت. شرکت پویاپرداز انواع طراحی سایت شخصی، طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت سازمانی، طراحی سایت فروشگاهی ،... را اجرا مینماید. به لیست نمونه کارهای ما نگاهی بیاندازید، مطمئناً از اینکه طراحی سایت خود را به ما می سپارید، آسوده خاطر خواهید بود.

طراحی سایت شرکتی

یکی از مهم ترین ملاک  پیشرفت یک شرکت می تواند طراحی سایت مناسب و پر بازده برای شرکت باشد. طراحی سایت شرکتی باید  گرافیک ان بسار زیبا و متفاوت از شرکت های دیگر باشد که از شیوه ی همین گرافیک نوعی برند سازی انجام شود.نمایش امکانات ومحصولات وخدمات باید طوری باشد که کاربر ما بتواند در کمترین زمان وبه اسانی به محصولات وخدمات اصلی ما دست پیدا کند و از نحوه ی کار و فعالیت شرکت اطلاعات کامل ومفید پیدا کند نمایش اخبار ورویدادهای شرکت تماس با شرکت جستجوی سریع و قوی مطالب از مهمترین ویژگی طراحی سایت شرکتیمیباشد.در دنیای امروز داشتن یک سایت برای یک شرکت از ضروریات به شمار میرود.

مهمترین دلایل برای داشتن وب سایت برای شرکت عبارتند از:

 • افزایش درامد وبازدهی بیشتر
 • محلی مناسب برای اشنا کردن شرکت وروشی برای برندینگ
 • افزایش درامد و بازدهی بیشتر
 • محیطی مناسب برای تبلیغ محصول و خدمات شرکت بدون محدودیت زمان و مکان
 • جذب نیرو از طریق وب سایت شرکت
 • راه برقراری ارتباط بین مسئولین شرکت ومخاطبین
 • فروش محصولات به صورت انلاین در سرتاسر کشور
 • انجام دادن امور پشتیبانی محصول از طریق وب سایت
 • قرار دادن رویدادها واخبار وتماس های شرکت در وب سایت
 • افزایش اعتبار برای شرکت
 • وصدها امکانات بیشتر…

امکاناتی که معمولا در سایت های شرکتی میباشد به شرح زیر است:

 • داینامیک بودن سایت های شرکتی میباشد
 • این امکان برای کاربر وجود دارد که که صفحات نا محدود را به منو اضافه وبتواند مطالب و محتوا در وب سایت شرکتی قرار دهد
 • قابلیت تغییر دادن چیدمان منو در وب سایت
 • قراردادن گالری تصاویر برای پرستیژ وب سایت شرکتی
 • قرارگیری نقشه سایت و امار  دقیق بازدید کنندگان  وب سایت شرکت
 • مدیریت کردن نظر سنجی محصولات در وب سایت شرکتی
 • امکان دیگر ان مدیریت کردن عکس و متن در وب سایت شرکتی است
 • نمایش دادن منو به صورت چند لایه در طراحی سایت شرکت

این قابلیت را دارد که وب سایت های شرکتی بنا به درخواست خود کارفرما چند زبانه باشد.

 • ارتباط با مشتری از طریق ایمیل در مواقع ارائه خدمات ومحصولات
 • واین امکان را دارد که اگر کاربر رمز خود را فراموش کرد از طریق خود وب سایت به او یاداوری شود
 • وامکان دیگر وب سایت های شرکتی فرم سوال ونظر خواهی وتماس
 • از دیگر امکانات میتوان قبول فیش بانکی یا چک وکارت های اعتباری را نام برد
 • پرداخت انلاین از طریق وب سایت شرکتی
 • وقابلیت پشتیبان گیری ساده واسان در پنل مدیریتی
 • نمایش دادن به صورت درختی تا بی نهایت محصول
 • ایجاد به صورت نا محدود زیر دسته برای قرا گیری محصولات شرکت
 • قابلیت جستجو بر پایه ی پارامترهای خدمات

طراحی سایت شرکتی برای موسسات و شرکت هایی که میخواهند کسب و کار خودشان را با معرفی محصولات و خدماتشان به مشتریان معرفی کنند در مهمترین کارها بعد از تاسیس قرار دارد
در طراحی سایت شرکتی میتوانند در صورت امکان کالا ها و خدمات خود را به فروش برسانند یا صرفا یا معرفی محصولات و رزومه کاریشان اطلاعات خوبی در اختیار کاربران خود قرار بدهند

مهمترین موارد در طراحی سایت شرکتی
شرکت ها برای بازاریابی و دیده شدن محصولات و خدمات خود و همچین پیدا کردن جایگاه واقعی خود در بازار نیاز به یک وب سایت به روز با طراحی سایت حرفه ای دارند

طراحی سایت شرکتی باید روی کلمات کلیدی کاربر بهینه شده باشد.

طراحی سایت فروشگاهی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ظهور ابزارها و امکانات جدید، سبک زندگی و رفتار مردم هم دچار تغییر شده است.مراجعه به مغازه ها و رفتن به بازارها همچنان رایج هستند اما بخش زیادی از خریدهای مردم از طریق فروشگاه های اینترنتی انجام می شوند. با یک نگاه ساده به فعالیت ها و محبوبیت چند سال گذشته ی فروشگاه های اینترنتی در کشورمان متوجه اهمیت اینگونه سایت ها و کاربردی بودنشان می شوید.خرید اینترنتی ضمن آسانی و سهولت در استفاده موجب صرفه جویی در وقت مردم هم می شوند. همچنین تنوع و حجم زیاد کالاها، عدم نیاز به مراجعه ی حضوری، کاهش آلودگی های هوا و محیط، امکان مقایسه ی هوشمند کالاها و بسیاری موارد دیگر از جمله ویژگی ها و نکات مثبت فروشگاه های اینترنتی هستند. بنابراین شما می توانید با استفاده از این بستر و طراحی سایت فروشگاه اینترنتی اقدام به کسب درآمد کنید. همچنین اگر شما یک شرکت یا برند هستید، می توانید با طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای به کسب کارتان رونق بدهید و آن را بهبود ببخشید.

اگر صاحب شرکت هستید ،اگر شما صاحب تولیدی و یا شخصی هستید که به دنبال فروش و افزایش سود­دهی محصولات خود هستید، در حال حاضر یکی از بهترین انتخاب­های شما طراحی یک سایت فروشگاهی می­باشد که توسط آن کسب و کار اینترنتی خود را آغاز کنید.

نکات مهم در نگهداری یک وب سایت فروشگاهی:

 • حتما برای فروشگاه­ خود نماد اعتماد از وزارت صنعت­ معدن­ تجارت تهیه کنید.
 • درمقابل محصولات خود مسئول باشید.
 • برای بازگشت وجه پرداخت شده در سایت خود سیاستی قرار دهید.
 • برای ارسال محصولات خود با یک شرکت پستی معتبری قرارداد ببندید.
 • محصولاتی که موجود دارید تعدادشان را در سایت خود به درستی قرار دهید تا هنگام خرید شرمنده مشتری نشوید.
 • اطلاعات خرید­های مشتریان اعمم از صورت حساب ، نام ، تعداد و دیگر اطلاعات را توسط ایمیل و پیام کوتاه برای مشتری ارسال کنید.
 • برای اعتماد مشتری بهتر است عکس های محصولات خود را با کیفیت بالا در سایت قرار دهید.
 • پشتیبانی 24 ساعته داشته باشید تا قبل و بعد خرید محصولات به صورت فعال پاسخگوی مشتریان باشید.
 • در طراحی وب سایت فروشگاهی با توجه به تعداد بالای تصاویر باید تمامی اصول بهینه سازی را رعایت کنید تا وب سایت شما دچار کندی سرعت نشود.
 • با توجه به تعداد بالای محصولات و امکان تکراری بودن مشخصات بعضی از محصولات باید حتما در سئو چنین وب سایت هایی دقت کرد و تمامی اصول را در آن رعایت کرد.

انتخاب دامنه مناسب

در طراحی وب سایت انتخاب عنوان دامنه مناسب برای سایت می باشد. سعی کنید دامنه ای که انتخاب می کنید در صورت امکان کوتاه بوده و به صورتی باشد که بتوان آن را به راحتی به خاطر سپرد. مشاوران ما می توانند در این زمینه راهنمایی های لازم را خدمتتان ارائه دهند.

سایت فروشگاهی با گرافیکی زیبا، ساده و کاربرپسند:

آنچه که کاربران با آن سروکار خواهند داشت رابط کاربری سایت می باشد. سایت فروشگاهی طراحی شده باید به گونه ای باشد که کاربر بتواند به سادگی به همه ی قسمت های سایت دسترسی داشته باشد. طراحی سایت فروشگاهی متناسب با تمامی دستگاه ها با اندازه های مختلف (طراحی به صورت واکنش گرا یا ریسپانسیو)، استفاده از رنگ بندی متناسب با زمینه فعالیت شما، بارگذاری سریع سایت و … می توانند از آیتم های بسیار تاثیر گذار در موفقیت وب سایت فروشگاهی شما باشند.

داشتن اپلیکیشن تلفن همراه فروشگاه:

اگر به دنبال پیشرفت و همچنین ارائه بهترین امکانات به مشتریان در وب سایت فروشگاهی خود هستید ، حتما یک اپلیکیشن تلفن همراه برای فروشگاه خود تهیه کنید. اپلیکیشن­ تلفن همراه یکی از سریع­ترین و بهترین­ راه­هایی است که مشتری می­تواند برای دسترسی به وب سایت شما در هرجایی استفاده کند.

همچنین شما می­توانید با انتشار اپلیکیشن فروشگاه خود در مارکت­های اپلیکیشن نیز برای خود مشتری جذب کنید.

بازگشت وجه فروشگاه های اینترنتی :

یکی از مهم­ترین نکاتی که در وب سایت­های فروشگاهی وجود دارد ، بحث سیاست بازگشت وجه در صورت نارضایتی می­ باشد.

اگر به دنبال شروع یک وب سایت فروشگاهی هستید، یکی از مهم­ترین نکاتی که باید به آن بررسی کنید، ایجاد سیاستی برای بازگشت وجه مشتریان ناراضی می­باشد. در بیشتر وب سایت­های ایرانی این سیاست به صورت 7 روز استفاده آزمایشی کاربر از محصول می­باشد و در صورتی که از محصول ناراضی بود می­تواند به فروشگاه اطلاع دهد و درخواست بازگشت وجه خود را ارسال کند.

امکانات یک وب سایت فروشگاهی

 • سیستم مقایسه محصولات
 • داشتن محصولات متنوع برای انتخاب
 • بهترین قیمت با کمترین سود
 • قابلیت مشاهده مشخصات هر محصول
 • پرداخت انلاین و ارسال پستی
 • امکان جست­وجوی سریع برای یافتن محصول
 • دارای سیستم تخفیف مخصوص مناسبت های مختلف
 • قرارگیری محصولات در دسته­ بندی مخصوص خود
 • بخش­ کاربری با امکان مدیریت سبد­خرید و دسترسی به خرید­های گذشته

 

چرا شرکت طراحی سایت پویاپرداز؟

طراحی انواع وب سایت حرفه ای با تخفیف و نظر شما با تجربه و سابقه بالا

 ✓ طراحی سایت شخصی
طراحی سایت شرکتی  
طراحی سایت خدماتی
طراحی سایت فروشگاهی
طراحی سایت خبری  
طراحی سایت پزشکی
طراحی سایت آموزشی
.
.
.

✓ پورتال های چند زبانه

طراحی ویژه اختصاصی و استاندارد همراه با   سئو تضمینی  
کاملا واکنشگرا - ریسپانسیو
مناسب با گوشی، تبلت و کامپیوتر
طراحی سایت هوشمندانه و داینامیک

همراه باتیم طراحی وب سایت حرفه ای
 
✓ درج مطالب و تصاویر اولیه شما در سایت
دامنه یکساله رایگان
هاست یکساله رایگان
✓ آموزش پنل مدیریت رایگان
✓ پشتیبانی سریع، حرفه ای و بدون وقفه سایت رایگان
✓ اتصال به سرویس نقشه گوگل
✓ ثبت در گوگل
✓ دسترسی پنل مدیریتی همراه با کارکرد آسان و آموزش رایگان
✓ ایمیل اختصاصی وب سایت با کنترل مدیریت کامل شما


همراه با تضمین وعقد قرار داد
قیمت بسیار مناسب و در کمترین زمان ممکن
شرایط پرداخت اقساط

در صورت تمايل به ديدن برخي از نمونه طراحي سايت ما اينجا را كليك نماييد.

برای دیدن محصولات شرکت پویاپرداز اینجا کلیک کنید.

دسته بندی: 
برچسب‌ها: