شما اینجا هستید

شرکت پویا پرداز به هدف فعالیت در زمینه فناوری اطلاعات تاسیس شده. عمده فعالیت شرکت در طراحی وب سایت است ما تلاش می کنیم که بهترین خدمات و محصولات را به مشتریان ارائه دهیم. شرکت پویا پرداز همواره در طراحی وب سایت، جدیت و خلاقیت را با هم بکار میگیرد به همین منظور یک تیم متخصص از برنامه نویسان و یک تیم حرفه ای از طراحان گرافیک تشکیل داده ایم.

روش کار ما

روش کار ما همانند دیگر شرکت های طراحی وب سایت است. برخی از مشتریان برای طراحی یک سایت جدید پیش ما می آیند در حالی که دیگران وب سایتهای مختلف و پیشرفته ای دارند که نیاز به بروز رسانی دارند. با این وجود، رویکرد مشتری محور ما بی نظیر است.

تجزیه و تحلیل وب سایت

تجزیه و تحلیل

گام اول شامل یادگیری در مورد شما،کار و اهداف آینده شما برای سایت جدیدتان می باشد.

طراحی وب سایت ریسپانسیو

طراحی

طراحان گرافیک شرکت پویا پرداز نمای ظاهری سایت شما را طراحی میکنند و به شما نشان میدهند و شما نظر خودتان را میگویید و ما طبق نظرات شما طرح وب سایت را تغییر میدهیم.

برنامه نویسی وب سایت

ساخت

توسعه دهندگان با تجربه ما به طرح شما زندگی میدهند، وب سایتی با کدهای با کیفیت، تمیز و قوی درست میکنند. در طول این فاز و فازهای دیگر شما گزارش پیشرفت کار دریافت میکنید و اینکار باعث میشود ارتباط نزدیکی با هم داشته باشیم تا از سرعت انجام پروژه اطمینان حاصل کنید.

راه اندازی وب سایت

راه اندازی

در این گام کار وب سایت شما به اتمام میرسد و ما آن را به طور کامل برای شما شرح میدهیم که ممکن است شما نظراتی داشته باشید که حتماً پیاده سازی میشود پس از آن وب سایت شما بر روی هاستی امن و پر سرعت قرار می گیرد. و پس از آن ما میتوانیم تا زمانیکه با هم در ارتباط هستیم کار نگهداری، ویرایش و به روز رسانی وب سایت شما را بر عهده بگیریم.