شما اینجا هستید

طراحی سایت واکنشگرا چیست؟

طراحی سایت واکنشگرا چیست؟

مانند معماری که با استفاده از تكنولوژی مدرن اجزاء و تجهیزات مختلف را به طور خودكار كنترل میکند ، طراحی سایت واکنش گرا نیز عملکرد مناسبی است که طراحان حرفه ای وبسایت را قادر می سازد تا با پیاده سازی این وب سایت انعطاف پذیر، نسبت به تغییر دستگاه کاربران واکنش دهد.

۹ نفر از ثروتمندترین و جوان‌ترین مبتکران در دنیای فناوری

۹ نفر از ثروتمندترین و جوان‌ترین مبتکران در دنیای فناوری

نمونه‌ی بارز یک فرد موفق و جوان کسی نیست جز مارک زاکربرگ ۳۱ ساله که با ایده‌ای بزرگ شبکه‌های اجتماعی را دگرگون و خود را بسیار ثروتمند کرده است. اما در کشورهای مختلف نیز افراد جوان و ثروتمند مانند او وجود دارند که در ادامه با آن‌ها آشنا خواهیم شد.

آفیس 2019 انتهای سال 2018 عرضه خواهد شد

آفیس 2019 انتهای سال 2018 عرضه خواهد شد

طبق سنت همیشگی مایکروسافت هر 3 سال یکبار ویرایش جدید آفیس در انتهای شهریور معرفی می شود اکنون 2 سال از معرفی رسمی آفیس 2016 می گذرد و اکنون آفیس 2019 (آفیس 17)با جزئیات بسیار کم معرفی شده است.

کاربران و موتورهای جستجو محتوای با معنی، جذاب و هدفمند را خیلی میپسندند. ما یک تیم از کپی رایترهای مجرب داریم که تلاش میکنند تا وب سایت شما را غنی،مناسب و بهینه نگهدارند.

چه شما یک وب سایت داشته باشید یا در حال ایجاد یک وب سایت جدید باشید، شرکت پویا پرداز خدمات کپی رایتیگ را به شما ارائه میدهد. ایجاد کردن نوشته یا مقاله برای وب سایت یا وبلاگ شما را کپی رایتینگ میگویند. تیم کپی رایتینگ پویاپرداز مقالات مناسب با وب سایت شما را ایجاد میکنند که این مقالات به بالا بردن ترافیک و درآمد وب سایت شما کمک میکنند.

کار وب کپی بهترین است اگر برای کلمات کلیدی و مخاطبان هدف وب سایت شما بهینه شده باشد. قبل از ایجاد مقالات برای سایت شما، جمعیت مخاطبان هدف وب سایت شما را مورد تجزیه و تحلیل قرار میدهیم. اینکار به ما در ایجاد مقالات جذاب و مناسب برای بازدیدکنندگان وب سایت شما کمک میکند بنابراین آنها برای خواندن محتوای شما و اشتراک آن با دوستان خود مشتاق تر میشوند.

ما همچنین کلمات کلیدی سایت شما را شناسایی میکنیم. اینها واژگانی هستند که بازدیدکنندگان برای پیدا کردن سایت شما در موتورهای جستجو استفاده میکنند. با بهینه سازی مقاله برای کلمات کلیدی، بازدیدکنندگان سایت شما را در یک جستجو پیدا خواهند کرد. مقالات بهینه سازی شده به احتمال زیاد رتبه سایت را در گوگل و سایر موتورهای جستجو بالا میبرد، بنابریان ترافیک سایت شما افزایش خواهد رفت. افزایش در ترافیک اغلب فروش بیشتر را در پی خواهد داشت.

مرتب سازی الفبایی

سبک

ما خدمات کپی رایتینگ را بر پایه سبک و لحن وب سایت شما و مخاطبان شما ارائه میدهیم. برخی از وب سایت ها و کسب و کارها نیاز به یک کپی رایتینگ مانند سخنرانی رسمی دارند و برخی دیگر نیاز به یک کپی رایتینگ با لحن محاوره ای دارند.

سبک و لحن درست مهم است چون باعث میشه که بازدیدکنندگان شما احساس کنند که شما آنها را لمس میکنید و با آنها در ارتباط هستید.

کلمات کلیدی در وب سایت

کلمات کلیدی

ما بهترین کلمات کلیدی را بر اساس وب سلیت شما و ترافیک آن شناسایی میکنیم.  ما چندین کلمه کلیدی مختلف انتخاب میکنیم که به شما در بالا بردن ارزش وب سایت خود در موتورهای جستجو کمک میکند.

مقالاتی که نوشته میشوند برای موتورهای جستجو بهینه سازی میشوند. بهینه سازی موتورهای جستجو چندین عنصر را شامل میشوند که به احتمال زیاد باعث میشود صفحه وب در گوگل، بینگ و یاهو رتبه کسب کند. کپی رایترها و نویسندگان باتجربه ما میدانند چطور مقالات را برای وب بهینه سازی کنند، بنابراین به احتمال زیاد شما رتبه بالایی در جستجوها برای کلمات کلیدی هدف خود کسب میکنید.

نویسندگان حرفه ای

نویسندگان با تجربه

نویسنگان ما با تجربه هستند، بنابراین آنها مهارت عالی در نویسندگی دارند. آنها آخرین رویدادها و خبرها در تکنولوژی و توسعه وب را مطالعه میکنند، و از این دانش برای ایجاد مقالات برای سایت شما استفاده میکنند.

تقویم

به روزرسانی های منظم

موتورهای جستجو به سایتهایی که به طور منظم به روز میشوند اولویت میدهند، بنابراین گذاشتن مقالات به صورت روزانه و چندین بار در هفته در سایت میتونه ترافیک وب سایت شما را افزایش بده. از آنجا که ما تعداد زیادی نویسنده داریم، محتوا و ایده ها برای وب سایت شما به آخر نخواهد رسید.

زمان

زمان

شاید اولین دلیلی که باعث شده تا پویا پرداز را برای کپی رایتینگ انتخاب کنید زمان است. استخدام کردن نویسندگان حرفه ای زمان بیشتری به شما میده تا کسب و کارتان را به جلو ببرید و کارهای دیگری را در ارتباط با کسب و کارتان انجام بدهید. نوشتن همان مقدار از مطالب توسط خودتان ممکن است چندین ساعت در یک هفته از وقتتان را بگیرد، و این زمانی هست که شما میتوانید صرف گسترش کسب و کارتان کنید یا کارهای دیگری را انجام بدهید که به سادی نمیتوانید آنها را برون سپاری کنید.

دسته بندی: 

افزودن دیدگاه جدید