شما اینجا هستید

طراحی سایت واکنشگرا چیست؟

طراحی سایت واکنشگرا چیست؟

مانند معماری که با استفاده از تكنولوژی مدرن اجزاء و تجهیزات مختلف را به طور خودكار كنترل میکند ، طراحی سایت واکنش گرا نیز عملکرد مناسبی است که طراحان حرفه ای وبسایت را قادر می سازد تا با پیاده سازی این وب سایت انعطاف پذیر، نسبت به تغییر دستگاه کاربران واکنش دهد.

21 ماژول دروپال برای بهینه سازی سایت شما

21 ماژول دروپال برای بهینه سازی سایت شما

اگر شما یک وبمستر یا یک توسعه دهنده دروپال ( Drupal Developer ) هستید که به صورت روزانه با دروپال کار میکند حتما می دانید که یکی از عوامل موفقیت افزایش بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو است؛ در واقع فقط انتخاب یک سیستم مدیریت محتوا ( به طور مثال دروپال ) کافی نیست و باید برای به دست آوردن نتایج خوب در موتور های جستجو باید بر روی سایتتان برنامه ریزی و بهینه سازی کنید.

گروه طراحی وب پویا پرداز خدمات کاملی را در زمینه طراحی وب سایت به مشتریان ارائه میدهد و شرکتی است که در مورد آنلاین بودن شرکت شما در رقابت با سایر شرکتها، دریافت کلیک بیشتر و تماس بر قرار کردن مشتریان بیشتر در سرتاسر وب تمرکز کرده است.

یکی از خدماتی که ما به آن افتخار میکنیم طراحی مجدد وب سایت است تا تک تک اطلاعات را برای مشتریان احتمالی بهینه سازی میکنیم. توجه آنان را با تصاویر، قالب بندی و متن جلب میکنیم و شرکت شما را به آنها معرفی میکنیم که محال هست آنها را نادیده بگیرند مانند یک محصولی که بهترین است یا سرویس دهنده ای که کیفیت بالایی در خدمات مشتریان دارد.  

روند طراحی مجدد وب سایت

دیگر شرکت های طراحی وب سایت که ادعا میکنند در طراحی مجدد وب سایت متخصص هستند به سادگی با چند تغییر کوچک در جاهای مختلف سایت آن را به روز میکنند و شما متوجه میشوید که سایتتان به روز شده، اما آنها از طریق مطالعه فرآیند اینکه چه چیزی کلیک شده و چه چیزی نشده، تجزیه و تحلیل اهداف شرکت شما و اینکه وب سایت شما چگونه با رسانه های اجتماعی تعامل دارد اینکار را انجام نداده اند.

وقتی که شما به ما طراحی مجدد وب سایت سفارش میدهید، ما با شما جلسه ای میگذاریم تا بفهمیم دقیقاً چه چیزی از طراحی مجدد وب ساییتان میخواهید، چه چیزی را در وب سایت کنونی دوست دارید، چه چیزی را میخواهید تغییر دهید و امید دارید که چه چیزی با طراحی دوباره انجام شود. ما همچنین همه آنالیزهای حال و گذشته را نگاه میکنیم تا مطمئن شوید چیزهایی را که مشتریان میپسندند را بهینه کرده ایم و یک راه جدید برای جلب توجه آنها پیدا کرده ایم که شرکت شما را با شهرت مثبت حفظ میکند.

ما دقیقاً چکار میکنیم؟ و چگونه شرکت شما از آن بهره مند می شود؟

هنگامی که ما در حال طراحی مجدد وب سایت شما هستیم، تغییرات بصری بخشی از کار هستند، اما تعداد زیادی از اجزای درگیر در تصمیم نهایی چطور به نظر آمدن سایت شما و چگونگی عملکرد سایت وجود دارد.

طراحی آسان وب سایت

طراحی ساده

یک طراحی منسوخ که دارای گزینه های بیش از حد زیادی است که کلیک میشوند به سرعت گیج کننده میشود. کارشناسان طراحی مجدد پویا پرداز میدانند چگونه منوی ناوبری درست کنند که تمیز به نظر برسد و به راحتی راه خود را به هر صفحه در هر وقتی پیدا کنید، با قابلیت ردیابی تو در تو و راه آسان برای پیدا کردن صفحات تو در تو بدون کلیک کردن در صفحات مختلف که باعث میشود کسب و کارتان را از دست بدهید.

تغییرات بصری وب سایت بر اساس علم

تغییرات بصری بر اساس علم

ما خودمان را در آخرین تحقیقات در مورد مغز انسان، رنگ، طراحی و برانگیختن احساسات به روز نگه میداریم. بر اساس نام تجاری و تاریخچه شرکت شما از این اطلاعات بهره میبریم.

تعامل با مشتریان وب سایت

تعامل مشتری

تعامل مشتری سریع و به راحتی قابل دسترس یکی از ساده ترین راه ها برای ایجاد اعتماد با مشتریان بالقوه خود و ساخت لیستی از ایمیل ها برای ادامه تعامل است. ما میتوانیم ساختار و فرم های تماسی پیاده سازی کنیم که دارای دسترسی آسان برای مشتریان است که اگر پرسشی داشته باشند سریع میتوانند فرم ها را پر کنند و شما مستقیماً به آنها پاسخ میدهید، اینکار اعتبار شما را نزد مشتریان بالا میبرد و شما را در وضعیت خوبی نگاه میدارد.

رسانه های اجتماعی در وب سایت

رسانه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی ضروری هستند و وب سایت شما را با رسانه های اجتماعی مختلفی مرتبط میکند این یکی از بهترین روشها برای رشد و توسعه حضور آنلاین شما بدون کار زیاد است.

بهینه سازی موتورهای جستجو سئو پویا پرداز

بهینه سازی موتورهای جستجو

ما یک تیم از حرفه ای های سئو داریم که تغییرات موتورهای جستجو را بررسی میکنند و استراتژی هایی که خوب کار میکنند را انتخاب میکنند. کارشناسان طراحی دوباره وب سایت ما به خوبی آگاه هستند کجا و چگونه این تغییرات نهان را درست کنند که تا حد زیادی امتیاز وب سایت شما را در رتبه بندی موتورهای جستجو بالا ببرند.

افزودن دیدگاه جدید