شما اینجا هستید

اختصاص یک مدیر بازاریابی اینترنتی و تیم راهبردی محتوا دید مطلوبی در رقابت بازار وب به سایت شما میدهد. با استفاده از آخرین تاکتیک های بهینه سازی موتورهای جستجو به سایت شما کمک میکنیم تا به رتبه بندی مورد نظر در موتورهای جستجو برسد.

بهینه سازی موتور جستجو چیست؟

بهینه سازی موتور جستجو یا سئو، روند گرفتن رتبه در موتورهای جستجو برای کلمات کلیدی خاصی است. سئو یک روند بلند مدت است که نیاز به یک استراتژی سفارشی منحصر به فرد برای کسب کار شما دارد. یک رویکرد برای انجام سئو وجود ندارد (یک سایز لباس مناسب تن همه نیست)، برای هر کسب و کار متفاوت هست.

بیشتر شرکت ها با واژه های مرتبط به کسب و کار خود جستجو در وب را انجام میدهند و یک رقیب در بالای لیست جستجو پیدا میکنند.

چگونه می توانیم کمک کنیم

در پویا پرداز تدابیر استراتژیکی طراحی شده تا بازدید وب سایت شما را بالا ببرد. اول مطمئن میشویم که کاربران با دیدن وب سایت شما احساس و تجربه خوبی پیدا میکنند. اگر وب سایت قدیمی شده و محتوای کمی دارد ما به شما طراحی مجدد وب سایت را پیشنهاد می دهیم.

سپس ما با یک استراتژی منحصر به فرد خواهیم آمد تا به حضور آنلاین و با اقتدار شما در کسب و کارتان کمک کنیم. ما محتوای جذابی ایجاد میکنیم و برای توزیع آن از چندین کانال استفاده میکنیم. ما تنها از روش های کلاه سفید استفاده میکنیم که در طول زمان آزمایش شده و برای ایجاد آگهی برای کسب کار شما به کار خود ادامه میدهد.

پایه و اساس سئو

مشاوره تلفنی طراحی وب سایت

مشاوره تلفنی ماهانه

ما برای مرور، تجدید نظر و گفتگو در مورد بهینه سازی موتور جستجوی شما یک برنامه زمانبندی گفتگوی تلفنی ماهانه داریم.

تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی در طراحی وب سایت

تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی

ما در مورد صنعت شما تحقیق میکنیم و مشخص مکنیم که چه واژگانی بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند تا کسب و کارهایی مثل کسب و کار شما پیدا شوند. اینکار باعث میشود قبل از شروع روند بهینه سازی متوجه شویم که کدام واژه ها برای وب سایت شما بهترین نتایج را دارند. سپس این واژگان را در گزارش سه ماهه خود گزارش میکنیم.

جستجوی هدفمند در طراحی وب سایت

واژگان جستجوی هدفمند

استراتژی قدرتمند در سئو یکی از مهمترین قسمت ها است. هر طرح شامل تعدادی کلید واژه مورد جستجو است.

موتور جستجو در طراحی وب سایت

ارسال به موتور جستجو

تیم بهینه سازی موتور جستجوی پویا پرداز وب سایت شما را به موتورهای جستجوی ترافیک بالای ارسال میکنند. اینکار کمک میکنه تا مطمئن شویم که تجارت شما در موتورهای جستجوی اصلی دیده می شود.

کپی رایتینگ

گسترش محتوا

در برخی از طرح های پیشرفته، یک کپی رایتر حرفه ای میتونه به توسعه محتوا کمک کنه تا اطلاعات وب سایت شما تازه و به درد بخور بماند.

پیوندهای طبیعی وب سایت

ساختمان پیوند طبیعی

با تجزیه و تحلیل وبسایت نیچه شما و مقایسه آن با لینک های ورودی رقیب های شما، پویاپرداز پیوندهای طبیعی ورودی به سایت شما را گسترش میدهد تا سایت شما رتبه خوبی پیدا کند.

جستجوی محلی طراحی وبسایت

بهینه سازی برای جستجوی محلی

سئوی محلی یک جزء حیاتی برای نشان دادن شما در نقشه گوگل است. ما بر روی محیط محلی شما تمرکز میکنیم تا مشتریان در نزدیکی محل شما را به وب سایت شما و کسب و کار شما بیاوریم.

 

بهینه سازی روی سایت

بهینه سازی طراحی وب سایت

سئو بر روی وب سایت

تیم ما صفحات با اهمیت روی سایت شما را مرور میکند و محتوای شما را مورد بازبینی قرار میدهد تا بهترین روش بهینه سازی موتورهای جستجو را ارتقا دهد.

بهینه سازی تصاویر وب سایت پویاپرداز

بهینه سازی تصویر

تصاویر شامل اطلاعاتی بیش از آنچه که در صفحه نمایش میبینیم هستند. تصاویر برچسب دار باعث میشن تا موتورهای جستجو از محتوای اونها با خبر شن و و اگر اینکار به درستی انجام بشه در هنگام جستجوی ترافیک سایت شما بالا میره.

بهینه سازی ویدیو برای موتور جستجو پویاپرداز

بهینه سازی ویدئو

ویدیوها فقط توسط بینندگان آن با ارزش نمیشوند، موتوهای جستجو هم اونا رو با ارزش میکنن. ما فیلم های شما رو بهینه سازی میکنیم بنابراین اونها میتونن توسط بینندگان و موتورهای جستجو پیدا بشند. ما همچنین از این ویدیوها برای ساختن لینک و دنبال کننده های اجتماعی استفاده میکنیم.

ایجاد نقشه سایت

نقشه سایت XML

ما یک سایت مپ درست میکنیم که شامل همه صفحات وب سایت شما هست. این یک دید کلی از سایت شماست که به آوردن محتوای شما در موتورهای جستجو کمک زیادی میکند.

خوراک RSS وب سایت

ارسال RSS

اگر وب سایت شما خوراک RSS ارائه بده، ما خوراک سایت شما را بهینه میکنیم محتوای اونو به وب سایت های دیگه انتقال میدیم. این روشی عالی برای توزیع محتوا و به دست آوردن بازدید کننده بیشتر به سایت است.

بهینه سازی صفحه خطای 404

سفارشی کردن صفحه خطای 404

صفحه خطای 404 سفارش برای موتورهای جستجو و بازدیدکنندگان مفید خواهد بود. وقتی یک صفحه ای پیدا نمیشه، به جای صفحه خطای پیش فرض باید به کاربر گزینه هایی ارایه کرد. صغحه خطای 404 سفارشی ما به طور کلی رضایتمندی کاربران را بالا میبرد و موتورهای جستجو غالباً رتبه وب سایت را بالاتر میبرند.

استاندارد سازی وب سایت

استاندارد سازی

ما ساختار URL وب سایت شما را بازبینی میکنیم تا مطمئن بشیم که صفحات برای موتورهای جستجو بهینه سازی شده هستند. موتورهای جستجو اطلاعات را از آدرس های تعریف شده و سازماندهی شده بهتر جمع آوری میکنند.

 

تجزیه و تحلیل و گزارش

نرم افزار تجزیه و تحلیل وب سایت

نصب نرم افزار تجزیه و تحلیل

تیم ما نرم افزار تجزیه و تحلیل را نصب میکنه، گزارشات اونها رو مانیتورینگ میکنه و داده ها رو آنالیز میکنه تا بدونه کجا بهینه سازی رو اختصاص بده. ما همچنین به شما برای استفاده از این ابزار گزارش گیری دسترسی میدهیم بنابراین شما میتونید پیشرفت کار ما را با دقت از نزدیک ببینید.

تجزیه و تحلیل رقابتی طراحی وب سایت

تجزیه و تحلیل رقابتی

این یک گزارش با جزئیات است که بر اساس چگونگی رتبه بندی شما در مقابل رقیبان آنلاین تفکیک میشود. آنالیزهای ما نشان خواهند داد که چگونه رقیبان رو پشت سر بگذارید.

گزارشات فصلی بهینه سازی موتورهای جستجو

گزارشات فصلی

از مشاوره اولیه ما و بعد از هر ماه، ما یک گزارش مفصل شامل رتبه فعلی وبسایت شما ارائه میکنیم. این گزارش جامع اطلاعاتی از چگونگی تاثیر تلاش های ما روی بهینه سازی وب سایت شماست.

افزودن دیدگاه جدید